Καλοκαιρινό Τουρνουά Ακαδημιών Εκτύπωση E-mail
Παρασκευή, 15 Ιούνιος 2012 19:36
Την Τρίτη 19 Ιουνίου θα ξενικήσει το ετήσιο καλοκαιρινό τουρνουά των Ακαδημιών.
Οι συνθέσεις των ομάδων και το πρόγραμμα των αγώνων έχουν ως εξής:


ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Α
ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΤΛΑΣ
ΠΑΝΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ
ΠΑΝΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ.ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΕΣΗ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΤΙΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΖΑΓΚΛΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΧΛΑΣ ΒΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΛΑΣ
ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΤΑΡΛΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΕΝΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΓΚΑΛΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΗΛΙΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ. ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΪΣΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΝΤΗΣ ΤΙΣΣΙΝΓΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΟ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΘΑΝΟΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΩΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΘΑΝΟΣ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΡΝΑΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Ομάδες
Τετάρτη 20/6/2012 Ανοιχτό Γήπεδο 18:30-19:30 ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Τετάρτη 20/6/2012 Ανοιχτό Γήπεδο 19:30-20:30 ΘΗΣΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ




Τρίτη 26/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 17:30-18:30 ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ - ΑΤΛΑΣ
Τρίτη 26/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 18:30-19:30 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ




Παρασκευή 29/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 17:30-18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ
Παρασκευή 29/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 18:30-19:30 ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β
ΔΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΤΑΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΦΕΖΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΑΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ
ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΑΦΟΥΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΓΚΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΑΛΙΩΤΟΣ ΓΙΩΡ. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΒΡΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΜΗΣ ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΜΠΕ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΑΜΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΖΕΡΙΤΗΣ ΦΑΝΗΣ ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΑΜΒΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑΣ
ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΙΨΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΡΩΝΗΣ
ΒΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ* ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΤΣΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΜΟΙΡΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΙΑΚΜΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΡΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΝΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΖΟΛΑ ΔΕΣΠ. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΚΑΪΣΗ
ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΘΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΔΗΚΟΠΟΥΛΟΥ



Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Ομάδες
Τρίτη 19/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 17:30-18:30 ΔΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ
Τρίτη 19/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 18:30-19:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ




Κυριακή 24/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 09:00-10:00 ΔΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Κυριακή 24/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 10:00-11:00 ΕΡΜΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ




Τετάρτη 27/6/2012 Ανοιχτό Γήπεδο 18:30-19:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ
Τετάρτη 27/6/2012 Ανοιχτό Γήπεδο 19:30-20:30 ΕΡΜΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ
ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΟΡΤΟΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΙΜΩΝ ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΧΛΙΒΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΜΠΡΙΝΟΣ ΘΑΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΧΑΡΝΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΒΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΪΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΑΒΕΡΔΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΕΝΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΣ


Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Ομάδες
Πέμπτη 21/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 17:30-18:30 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΓΙΓΑΝΤΕΣ
Πέμπτη 21/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 18:30-19:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ - ΤΙΤΑΝΕΣ




Σάββατο 23/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 09:00-10:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ
Σάββατο 23/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 10:00-11:00 ΓΙΓΑΝΤΕΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ




Πέμπτη 28/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 17:30-18:30 ΓΙΓΑΝΤΕΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ
Πέμπτη 28/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 18:30-19:30 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΤΙΤΑΝΕΣ


ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Ημερομηνία Γήπεδο Ώρα Τελικοί Αγώνες
Σάββατο 30/6/2012 Κλειστό Γήπεδο 17:30-18:00 Τελικός ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ
18:00-18:30 Τελικός ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β
18:30-19:00 Τελικός ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α
19:15-20:00 ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
20:00-20:30
Απονομές μεταλλίων-Τελετή Λήξης              

ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ
ΠΑΝΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  ΖΑΓΚΛΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΙΧΛΑΣ
ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΖΗΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΝΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΟ
ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΩΝΙΟΣ