Στον Β’ Όμιλο Νέοι και Έσπερος ΑΟΠΑ Εκτύπωση E-mail
Παρασκευή, 08 Σεπτέμβριος 2017 11:43

Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ και Έσπερος ΑΟΠΑ κληρώθηκαν στον Β’ Όμιλο της α’ φάσης του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΣΚΑ-Η.

Μαζί τους κληρώθηκαν Παναχαϊκή, Προοδευτική, Ακράτα, ΕΑ Παραλίας, ΕΑΠ, Ήφαιστος/Αχιλλέας, ΕΑΠ και Κεραυνός Αιγίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

Α' ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   

Β' ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   

2η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   

3η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   

4η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   

5η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   

6η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   
   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0

   

7η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   

8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

Π.Γ.Ε.

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ

0 - 0

   
   

Ε.Α.Π

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ

0 - 0

   
   

ΑΙΓΙΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

0 - 0

   

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

Διαιτητής 1

Διαιτητής 2

   

(ΑΓΝΩΣΤΟ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

0 - 0

   
   

ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ

0 - 0

   
   

ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

0 - 0

   
   

ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

0 - 0

   
   

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

0 - 0