Πρεμιέρα με ντέρμπι στην Ακράτα Εκτύπωση E-mail
Παρασκευή, 27 Ιούλιος 2018 17:08

Στην Ακράτα με την ομώνυμη ομάδα γειτονικό ντέρμπι κληρώθηκε να παίξει ο Έσπερος ΑΟΠΑ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής της περιόδου 2018-2019.

Η πρεμιέρα προγραμματίστηκε για τις 10 Οκτωβρίου και το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική (14/10)

Αχαγιά ΄82-Κεραυνός

Ακράτα-Έσπερος ΑΟΠΑ

Ληξούρι-Λέοντας

Καλαμάτα-Μεγαρίδα

Ηλυσιακός-Ιωνικός ΝΦ

Αιγάλεω-Πέρα

Άρης Ν.-Ν. Κηφισιά

2η Αγωνιστική (21/10)

Έσπερος ΑΟΠΑ-Αιγάλεω

Κεραυνός-Καλαμάτα

Ιωνικός ΝΦ-Αχαγιά ΄82

Πέρα-Ληξούρι

Ν. Κηφισιά-Ακράτα

Λέοντας-Ηλυσιακός

Μεγαρίδα-Άρης Ν.

3η Αγωνιστική (4/11)

Αχαγιά ΄82-Λέοντας

Ληξούρι-Έσπερος ΑΟΠΑ

Ακράτα-Άρης Ν.

Μεγαρίδα-Κεραυνός

Καλαμάτα-Ιωνικός Νφ

Ηλυσιακός-Πέρα

Αιγάλεω-Ν. Κηφισιά

4η Αγωνιστική (11/11)

Έσπερος ΑΟΠΑ-Ηλυσιακός

Ν. Κηφισιά-Ληξούρι

Πέρα-Αχαγιά ΄82

Ακράτα-Μεγαρίδα

Ιωνικός ΝΦ-Κεραυνός

Λέοντας-Καλαμάτα

Άρης Ν.-Αιγάλεω

5η Αγωνιστική (18/11)

Αχαγιά ΄82-Έσπερος ΑΟΠΑ

Ληξούρι-Άρης Ν.

Κεραυνός-Λέοντας

Αιγάλεω-Ακράτα

Μεγαρίδα-Ιωνικός ΝΦ

Καλαμάτα-Πέρα

Ηλυσιακός-Ν. Κηφισιά

6η Αγωνιστική (25/11)

Έσπερος ΑΟΠΑ-Καλαμάτα

Ν. Κηφισιά-Αχαγιά ΄82

Ακράτα-Ληξούρι

Πέρα-Κεραυνός

Άρης Ν.-Ηλυσιακός

Αιγάλεω-Μεγαρίδα

Λέοντας-Ιωνικός ΝΦ

7η Αγωνιστική (2/12)

Αχαγιά ΄82-Άρης Ν.

Ληξούρι-Αιγάλεω

Κεραυνός-Έσπερος ΑΟΠΑ

Ηλυσιακός-Ακράτα

Καλαμάτα-Ν. Κηφισιά

Μεγαρίδα-Λέοντας

Ιωνικός ΝΦ-Πέρα

8η Αγωνιστική (9/12)

Ακράτα-Αχαγιά ΄82

Ληξούρι-Μεγαρίδα

Έσπερος ΑΟΠΑ-Ιωνικός ΝΦ

Ν. Κηφισιά-Κεραυνός

Άρης Ν.-Καλαμάτα

Αιγάλεω-Ηλυσιακός

Πέρα-Λέοντας

9η Αγωνιστική (16/12)

Καλαμάτα-Ακράτα

Αχαγιά ΄82-Αιγάλεω

Ηλυσιακός-Ληξούρι

Κεραυνός-Άρης Ν.

Λέοντας-Έσπερος ΑΟΠΑ

Μεγαρίδα-Πέρα

Ιωνικός ΝΦ-Ν. Κηφισιά

10η Αγωνιστική (23/12)

Ληξούρι-Αχαγιά ΄82

Ακράτα-Κεραυνός

Έσπερος ΑΟΠΑ-Πέρα

Άρης Ν.-Ιωνικός ΝΦ

Αιγάλεω-Καλαμάτα

Ηλυσιακός-Μεγαρίδα

Ν. Κηφισιά-Λέοντας

11η Αγωνιστική (13/1)

Καλαμάτα-Ληξούρι

Αχαγιά ΄82-Ηλυσιακός

Μεγαρίδα-Έσπερος ΑΟΠΑ

Κεραυνός-Αιγάλεω

Ιωνικός ΝΦ-Ακράτα

Λέοντας-Άρης Ν.

Πέρα-Ν. Κηφισιά

12η Αγωνιστική (20/1)

Αχαγιά ΄82-Μεγαρίδα

Ληξούρι-Κεραυνός

Ακράτα-Λέοντας

Ν. Κηφισιά-Έσπερος ΑΟΠΑ

Ηλυσιακός-Καλαμάτα

Αιγάλεω-Ιωνικός ΝΦ

Άρης Ν.-Πέρα

13η Αγωνιστική (27/1)

Καλαμάτα-Αχαγιά ΄82

Κεραυνός-Ηλυσιακός

Ιωνικός ΝΦ-Ληξούρι

Πέρα-Ακράτα

Έσπερος ΑΟΠΑ-Άρης Ν.

Μεγαρίδα-Ν. Κηφισιά

Λέοντας-Αιγάλεω

* Τα παιχνίδια στον β΄ γύρο θα γίνουν αντίστροφα στις εξής ημερομηνίες: 3/2, 10/2, 17/2, 24/2, 3/3, 17/3, 24/3, 31/3, 7/4, 14/4, 21/4, 5/5, 12/5.