Πρόγραμμα και ομάδες στο Τουρνουά Α’ Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 17 Ιούνιος 2019 17:14

Το πρόγραμμα και οι ομάδες στο Τουρνουά Α’ των Ακαδημιών (γκρουπ 8:30-9:30 και 9:30-10:30) έχουν ως εξής:

ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠΤΟΡΣ: Νίκος Βαμβακάς, Γιώργος Βελέντζας, Κωνσταντίνος Ζωγράφος, Θεοχάρης Κοκμοτός, Ν. Μαραζιώτης, Γιώργος Ντούβας, Θανάσης Πανουτσόπουλος, Άγγελος Σταθάτος, Θόδωρος Τσιχλιάς, Γιάννης Τσούρας, Κωνσταντίνος Χριστόπουλος.

ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΕΪΤ ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ: Μάριος Ανδριακόπουλος, Θοδωρής Αθανασόπουλος, Θ. Αθανασούλας, Γιάννης Αποστολόπουλος, Κωνσταντίνος Γκέκας, Κ. Δεληγιαννάκης, Φαίδων Δενδής, Αλκ. Ζαμπάντης, Ηλίας Νανόπουλος, Μιχάλης Κατσιγιάννης, Λ. Παγώνης, Αριστείδης Σταθόπουλος.

ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΡΟΚΕΤΣ: Σπύρος Αγγελόπουλος, Κωνσταντίνος/Μάριος Αντωνόπουλος, Γιώργος Δημητριάδης, Δημ. Ευθυμάκης, Δημήτρης Κανελλόπουλος, Σ. Κοτσώνης, Φάνης Κουρής, Σπύρος Μαλαμής, Βασίλης Νικολόπουλος, Γ. Παγώνης, Αντώνης Σαζακλής, Θοδωρής Σοφιανόπουλος, Γιώργος Τζέλης.

ΣΙΞΕΡΣ: Νίκος Αγγελόπουλος, Στέφανος Αγγελής, Βασίλης Αλεξόπουλος, Παναγιώτης Αρβανιτάκης, Χρήστος Γεωργίου, Ανδρέας Ζαφειρόπουλος, Γιώργος Ντεμίρης, Μίλτος Παναγιωτόπουλος, Νίκος Παπαγιαννόπουλος, Πέτρος Παππάς, Παναγιώτης Σμπόρας, Ηλίας Τσιχλιάς, Ηλίας Τσούλος.

ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ: Κωνσταντίνος Θεοφάνης, Χρήστος Κακολύρης, Γιώργος Κατσικαρώνας, Θάνος Λαουρδέκης, Απόστολος Νικολάτος, Ίαν Νικολόπουλος, Θάνος Ορλώφ, Γιάννης Παπαδόπουλος, Βασίλης Παππάς, Αλέξανδρος Σταθόπουλος, Σπύρος Τσαγγαράς, Μαξιμιλιανός Χατζηγιάννης.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΤΡΙΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ

15:00: Τορόντο Ράπτορς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς

16:00: Χιούστον Ρόκετς-Σίξερς

ΠΕΜΠΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ

17:00: Μπόστον Σέλτικς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

15:00: Τορόντο Ράπτορς-Χιούστον Ρόκετς

16:00: Σίξερς-Μπόστον Σέλτικς

ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ

17:00: Χιούστον Ρόκετς-Μπόστον Σέλτικς

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ

15:00: Χιούστον Ρόκετς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς

16:00: Τορόντο Ράπτορς-Σίξερς

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ

16: 00: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς-Σίξερς

17:00: Τορόντο Ράπτορς-Μπόστον Σέλτικς

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ

17:45: Τελικός

18:30: Συναγωνιστικά παιχνίδια

19:00: Απονομές